Apie mus


 

Įmonė Latvijoje turi 7 metų patirtį vaikiškų prekių prekybos rinkoje, specializuojasi automobilinių kėdučių ir vežimėlių srityje.

 

Mintis apie specializuotos automobilinių kėdučių internetinės parduotuvės sukūrimą atsirado, nes automobilinių kėdučių įvairovė yra labai didelė, o čia klientai vienoje vietoje gali apžiūrėti skirtingas vaikų auto kėdutes, palyginti jas ir išsirinkti sau tinkamiausią:)

 

Į prekių asortimentą stengiamės įtraukti vaikų automobilines kėdutes, pagamintas skirtingų pasaulio šalių gamintojų. Kiekvienas gali išsirinkti kėdutę pagal pageidaujamas funkcijas, išvaizdą, dizainą, kainą ir pan.

Stengiamės suteikti išsamią informaciją apie mūsų siūlomas prekes: pateikiame aprašymus, nuotraukas, video. Jei Jūs turite klausimų apie konkrečią prekę ir atsakymų negalite rasti prekių aprašuose, drąsiai užduokite klausimus mums, o kompetentingi konsultantai susisieks su Jumis kaip galėdami greičiau.

Siūlome skirtingus vaikų auto kėdučių reikmenis ir aksesuarus, kad kėdutę vaikučiui galėtumėte susikomplektuoti pagal savo poreikius :)

Visas prekes galite įsigyti pagal užsakymą!

 

 

 

          
 

@2011 IK KENI
dircms.lv